E-pood24.eu

Eesti English Русский

KUIDAS OSTA?


 

KAUPADE VALIMINE
 

Kiirelt ja mugavalt just Teid huvitava kauba leidmiseks pakub meie veeb järgmisi võimalusi:
a) Teie käsutuses on alati lehekülje paremas ülaservas paiknev otsinguväli. Sisestatud sõnade või täheühendite järgi otsitakse välja kõik tooted, mis meie tootenimekirjas olemas.
b) valides vasakust menüüst tootegrupi, kuvatakse täielik vastava alagrupi toodete nimekiri. Te saate täpsustada tooteid tooja nime järgi genereeritavast menüüst lehekülje keskmises ülaosas.

 

KAUPADE LISAMINE OSTUKORVI
 

a) kui olete leidnud endale meeldiva kauba, sisestage soovitud kogus ja vajutage sinist ostukorvi ikooni. Ostukorvi sisu saate vaadata klikkides menüükirjel “ostukorv”.
b) kaupade eemaldamiseks ostukorvist klikkige iga toote järel olevale punasele ristikesele. Eemaldatud kauba uuesti ostukorvi lisamiseks peate hinnakirjast kauba uuesti valima.
c) ostukorvi sisu kinnitamiseks ja tellimusega jätkamiseks vajutage ostukorvis nuppu “vormista tellimus".

 

TELLIMUSE SAATMINE

Olles vajutanud eelpool kirjeldatud nupule “vormista tellimus” suunatakse Teid lehele, kus on tellimuseks vajalike isikuandmete täitmise vorm. Tellimuse lõplikuks kinnitamiseks vajutage nupule “kinnita tellimus”.
Kui Te vaalite saada tellimus siis Teile tuleb emailiga elektronilise kinnituse, et tellimus on vastuvõetud.


 

KAUBA EEST TASUMINE
 

 1. Kauba eest tasumiseks tuleb Teil internetipoe poolt väljastataval tellimusarve alusel märgitud summa kanda meie arvele.

 1. EU Eventus OÜ

 2. Swedbank EE462200221048265356

 1. Maksta on vaja 48 t. jooksul, kui Teile tuleb e-pood24.eu arve. KUI TEILE ARVE EI TULE AUTOMAATSELT SIIS PALUN KIRJUTAGE MEILE animapurasit@hotmail.com või helistage 58101517

 2. Kui soovite maksta PayPali-ga siis kirjutage meile oma paypal e-maili ja ma saadan Teile PayPal arve!

 3. Teil on õigus maksta ainult 50 % ettemaks kauba hinnast, ülejäänud summa peab tarbija tasuma alles siis, kui on kauba kätte saanud.

 4. Teile on õigus maksta ainult 10% ja me saadame pakk deposiitiga. Kui kaup tuleb siis on vaja maksta teine 90%.

 5. Te saate maksta 100% summast postkontoris, Omniva või SmartPosti automaadis (teenustasu 1-1,5% summast).

 

SAATMINE


Kui kauba hind ületab 160€ , siis postitasu on Teile tasuta.
Saatmine toimub 24 tundi jooksul raha arvele laekumisest.
 


 

GARANTIITINGIMUSED
 

1. ÜLDINE
 


1.1. e-pood24.eu vahendab müüdavatele seadmetele tootja garantiid ja garantii protseduure, kuid ei teosta seadmetele garantiiremonti.
1.2 toodetele kehtib 2-aastane pretensiooni esitamise õigus

 

 • Teil on õigus kaup tagastada 14-päeva jooksul alates kauba kättesaamisest Kauba tagastamise postitasu kuni 10 euro (157EEK) ulatuses maksab ostja, välja arvatud juhul, kui üleantud toode ei vasta tellitule.
 • Toodete garantiiremont on esimesed 6 kuud tasuta, järgnevad 1,5 aastat on tõendamiskohustus ostjal, kuid kui selgub, et defekt on tingitud müüjast, tasub remondikulud müüja.


2. GARANTIIAEG
 

Toodete garantiiaeg on 2 aastat alates kauba kättesaamisest.

 

3. GARANTII TEOSTAMINE

Teil on õigus kaup tagastada 14 tööpäeva jooksul alates kauba kättesaamisest.
Tagastatav kaup peab olema kasutamata(kui kaup on uus) ja originaalpakendis. Raha tagastatud kauba eest laekub tagasi Teie pangakontole 30 tööpäeva jooksul alates kauba kättesaamisest müüja poolt.Kauba tagastamise kulud kuni 157 EEK(10 euro) kannab ostja. Kaup on vaja saata AINULT koos posti numbriga. Kaupa koos peab olema tsek ja arve number.
Postinumber see on number mida annab postkontor. Postinumber annab võimalus kontrollida kus pakk asub internetis. Postinumber annab post kui Te saadate pakk tähitud kirjaga.

Defekti ilmnemisel tegutsege järgmiselt:

 

 1. Otsige välja kauba ostuarve ja tsek.
 2. Teatage oma probleemist e-posti aadressile: animapurasit@hotmail.com või helistage klienditeeninduse telefonile 58101517.
 3. Teatage kindlasti ostuarve numbri.

Kui defekt on tehnoloogilise iseloomuga, siis võib tarbija nõuda toote parandamist ning parandamise võimatuse või ebaefektiivsuse korral toote asendamist. Kui toodet on võimalik parandada, siis tarbijal asendamist nõuda ei ole võimalik, kuna see põhjustaks müüjale ebamõistlikke kulusid.
Raha tagastamist on tarbijal võimalik nõuda ainult sellisel juhul, kui asendamine mõistliku aja jooksul pole osutunud võimalikuks sobiva toote puudumise tõttu (VÕS, 11.ptk., paragrahv 222 (1)).


 

4. GARANTII ALLA EI KUULU:


4.1. Kuluva iseloomuga osad (akud, tahmakassetid, trükipead, disketid, CD plaadid, hiirematt, jmt) ning pakend ja dokumentatsioon;
4.2. Tarkvara, kaasa arvatud eelnevalt seadmesse installeeritud tarkvara ning tarkvarast põhjustatud ekspluatatsioonihäired;
4.3. Ekspluatatsioonihäired ja füüsilised vigastused, mis on tekkinud tahtmatu või tahtliku füüsilise vigastuse tagajärjel või seadme sisemusse sattunud kõrvaliste esemete, vedelike, putukate, üleliigse tolmu jne. poolt;
4.4. Ekspluatatsioonihäired ja füüsilised vigastused, mis on tingitud ebatöökorras olevate elektrisüsteemide tagajärjel (maandusjuhtme puudumine jmt), elektrikatkestusest või võrgupinge kõikumisest;
4.5. Ekspluatatsioonihäired ja füüsilised vigastused, mis on põhjustatud mitte originaalosade või ebasobivate tarvikute kasutamisest;
4.6. Ekspluatatsioonihäired, mis on põhjustatud seadmete väärast kasutamisest, kasutamisjuhendi nõuete eiramine (toote kasutamine tavalisest erinevates keskkonnatingimustes).


 

5. TARBIJA ÕIGUSED


5.1 Teil on õigus e-poest tellitud kaubad 14 päeva jooksul vahetada või tagastada. Tagastatav toode peab olema originaalpakendis ja kasutamata (kui on uus kaup).
5.2 Pretensiooni esitamise periood on kaks aasatat hakkab kehtima kauba kliendile väljastamise hetkel koostatud saatedokumendil näidatud kuupäevast.


 

6. DEFEKTI ILMNEMISEL TEGUTSEGE JÄRGMISELT
 

6.1 Veast teatage e-posti aadressile animapurasit@hotmail.com . Kirjeldage, kuidas ja millal defekti avastasite. Kindlasti teatage kontakteerumisel ostuarve number, tsek ja toote seerianumber.
6.3 Võimalusel saatke defektsest tootest pilt.
6.4 Seejärel võetakse kliendiga ühendust ja kirjeldatakse konkreetse toote garantii teostaja.
6.6 Kui tootel on defekt ja toode saadetakse garantiiremonti, on nimetatud kulude tasumise kohustus vähemalt esimesed 6 kuud müüjal. Järgnevad 1,5 aastat peab samuti müüja tasuma remondi – ja postikulud, kui selgub, et toode oli defektne müüja süül.
6.7 Kui kaup on vaja saata tagasi tehasse siis see võttab kuni 2 kuud. Me pakkume Teile kasutadud telefon või GPS mida Te saate kasutada nii kaua kui Teie kaup tuleb tagasi!
 


 

14 -PÄEVANE TAGASTUSÕIGUS 


Vastavalt Võlaõigusseadusele võib tarbija sidevahendi abil sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. EU Eventus OÜ e-poest tellitud kauba puhul algab tähtaeg päevast, mil kaup on tarbijale üle antud. Tarbijaks loetakse füüsilist isikut, kes on ostnud EU Eventus OÜ e-poest kaupa või teenust, mis ei seondu tema majandus- või kutsetegevusega.

Ostes EU Eventus OÜ e-poest, nõustub tarbija tagastusõiguse kasutamiseks järgmiste tingimustega:

1. Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis.

EU Eventus OÜ e-pood järgib kasutamise väljaselgitamisel mõistlikuse põhimõtet, mis tähendab, et kui toote sobivuse selgitamiseks on vajalik toote kasutamine, siis loetakse seda kasutamata tooteks.

Tarbija peab toote originaalpakendi avama ettevaatlikult ja seda kahjustamata. Kui pakend ei ole avatav, siis ei pea tagastatav toode olema originaalpakendis.

2. Tagastamisõiguse kasutamiseks peab tarbija esitama avalduse EU Eventus OÜ e-poe aadressil animapurasit@hotmail.com mitte hiljem kui 14 päeva jooksul pärast kauba kättesaamist

3. Tarbija kohustub kandma kauba tagastuskulud 10 Euro ulatuses, välja arvatud juhul kui tagastamisele kuuluv toode ei vastanud tarbija tellimusele.

4. Lepingust taganemisel tuleb tarbijal ostetud asi viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul pärast lepingust taganemisest teatamist, tagastada.

5. EU Eventus OÜ kohustub viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul peale lepingust taganemise teate saamist, tagastama tarbijale tagastatud kauba eest tasutud summa.

6. 14-päevane tagastusõigus ei kehti järgneva kauba puhul:

- tooted, mis on valmistatud tellija isiklikke vajadusi arvestatud
- audio- ja videosalvestised ning arvutitarkvara, mille ümbrise on tarbija avanud

Tähelepanu! 14-päevane tagastusõigus ei kehti kaubale, millele tarbija ise järele tuleb ning samuti järelmaksuga ostetud kaubale, mis pärast järelmaksu lepingu sõlmimist kliendile üle antakse.

Kui mistahes EU Eventus OÜ e-poe sätestatud tingimus raskendab tarbijal lepingust taganemise õigust võrreldes Võlaõigusseadusega, on see tingimus tühine.

14-päevane tagastusõigus on sätestatud õigusaktidega ning ei ole e-poe eripära. Vajadusel saate alati küsida lisainfot meie garantii- ja hooldusosakonnast animapurasit@hotmail.comKLIENDITUGI


animapurasit@hotmail.com
Tel +372 58101517
EU Eventus OÜ
Äriregiistri kood: 11731698


 

Self guided audio tour app image